پنجشنبه، ۱۴۰۲/۰۳/۱۱

office@sitt.ir

۰۲۱-۴۲۶۰۹۰۰۰

سرمایه شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون افزایش می یابد

افزایش سرمایه شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون از اولویت های بانک درجهت بهبود توان عملیاتی این شرکت است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در بازدید از شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون، حمایت از این شرکت را موجب بهبود توان عملیاتی، ارتقای سطح معیشت و رفع مشکلات کارکنان شرکت خدمات و از اهداف اصلی بانک برشمرد.

حجت اله مهدیان با تقدیر از عملکرد شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون، فراهم شدن شرایط لازم برای هماهنگی و یکسان سازی بیشتر بین کارکنان بانک و نیروهای شرکتی که در دستور کار دولت و مجلس شورای اسلامی قرار گرفته را زمینه ساز بهبود شرایط کار و سطح معیشت نیروهای شرکتی دانست. وی ابراز امیدواری کرد با فراهم شدن بستر اجرایی این امر، بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از دستگاه های اجرایی به سرعت و با اولویت زمینه اجرایی این مهم را فراهم و نسبت به آن اقدام خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، وی نیروی انسانی را به عنوان سرمایه اصلی بانک مطرح و اعلام کرد: حدود یک چهارم نیروی انسانی بانک از همکاران عزیز و زحمتکش شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه و تعاون تشکیل شده، که نقش موثری در پیاده سازی اهداف و ماموریت های بانک طی یک دهه اخیر داشته اند.

مهدیان ضمن ابراز امیدواری از فراهم شدن شرایط افزایش سرمایه شرکت خدمات، پیگیری این موضوع را یکی از اولویت های خود در ماه های آتی برشمرد.

مهدیان با تاکید بر گسترش فعالیت های شرکت و برنامه ریزی برای تامین زیرساخت های مناسب از جمله همسان سازی شعب که به عنوان یکی از محورهای گسترش فعالیت های شرکت با اشاره به برنامه ریزی برای ساخت اماکن ادارات مرکزی و ستادی بانک در استان های سمنان، قم، کردستان، گلستان و چهارمحال و بختیاری؛ نقش شرکت خدمات و پشتیانی توسعه تعاون را در این عرصه خاطر نشان و از شرکت خواست حداقل برای تامین و ساخت و ساز ساختمان مورد نیاز دو استان از استان های یادشده برنامه ریزی کند.

گفتنی است، شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون، با بیش از 1100 نیرو انسانی در بخش های مختلف اداری ،اجرایی ونگهداری و محافظت از اماکن بانک در سطح کشور مشغول فعالیت است. توسعه فعالیت های شرکت در چند سال اخیر بویژه در موضوع«وصول مطالبات غیر جاری» و همچنین «ارزیابی اموال ترهینی» نقش بسزایی در پیشبرد اهداف بانک و جلوگیری از خروج منابع و بومی سازی فعالیت ها در این شرکت که یکی از اصلی ترین شرکت های ابزاری بانک می باشد، داشته است.